Rozwój

Rozwój


Jeśli potrzebujesz szkolenia z negocjacji lub warsztatów asertywności dla siebie i swoich pracowników – Centrum Słowo przygotowało dla Ciebie idealną ofertę. Dyplomowani trenerzy – psycholodzy poprowadzą grupowe zajęcia profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Dzięki nim uczestnicy odkryją swój potencjał, przy okazji dobrze się bawiąc.

Czytaj więcej: Szkolenia dla firm

Dlaczego warsztaty?
To nowoczesna i skuteczna forma uczenia się, świetnie dostosowana do potrzeb ludzi dorosłych. Pozwala poznać nowe treści, łącząc je z praktycznym doświadczeniem uczestników. Daje szansę ćwiczenia nowych umiejętności i sprawdzania siebie w nowych rolach. Warsztaty psychologiczne opierają się na zasadzie 1+1=3, czyli synergii. Razem – w grupie – możemy po prostu więcej.
                        Warsztaty  w Centrum Słowo organizowane po zebraniu się grupy  6-osobowej lub większej.

Czytaj więcej: Warsztaty dla dorosłych

 
Serce i umysł

Klub Psychologiczny dla młodzieży, która chce poznać swój potencjał i rozwinąć wiedzę i umiejętności związane z relacjami z innymi ludźmi na trzech etapach: poszerzania psychologicznych horyzontów, sprawdzania wiedzy w praktyce i wreszcie - dawania innym wsparcia.  Poprzez ćwiczenia, eksperymenty i dyskusje uczestnicy poszerzają wiedzę o sposobie funkcjonowania ludzkiej psychiki. Mają szansę lepiej poznać sami siebie, zrozumieć własne relacje z innymi ludźmi, zupełnie inaczej spojrzeć na otaczający ich świat.

 

Pięknie Sobie Radzę
Pięknie Sobie Radzę, czyli Psychologia, Sztuka i Relaks to zajęcia dla najmłodszych uczestników, którzy z pomocą tworzenia, muzyki i wyobraźni zwiększą samoakceptację, nauczą się rozumieć uczucia swoje i innych ludzi, rozwiną kreatywność i zaczną lepiej radzić sobie ze stresem. Wykorzystujemy aktywne metody warsztatowe i arteterapeutyczne (terapii przez sztukę).

Czytaj więcej: Warsztaty dla dzieci

Godzenie wielu obowiązków i interesów. Mediacje i rozwiązywania konfliktów. Rozumienie tych najmniejszych, którzy nie mówią – i tych starszych, którzy nie chcą nic powiedzieć…  A do tego ciągłe zmiany. Gdzie w tym wszystkim własne plany i marzenia? Od okresu ciąży aż do wypuszczenia dziecka w świat – rodzicielstwo to prawdziwa sztuka i olbrzymia szansa na osobisty rozwój. Spotkania grupowe to szansa na wymianę doświadczeń, wspólne przećwiczenie nowych metod postępowania, otrzymanie zrozumienia… i mnóstwo praktycznej wiedzy o rozwoju                           dzieci, komunikacji w rodzinie i byciu w kontakcie z samym sobą.
 

Czytaj więcej: Warsztaty dla rodziców