Natalia Szala

 

Natalia Szala psycholog Szczecin

 

Psycholog, psychoterapeuta integracyjny

 

nr tel. 663 836 750

 

Psycholog i psychoterapeuta integracyjny, w trakcie 5-letniego kursu psychoterapii atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Uczestnik Studium Doktoranckiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Nauk o Zdrowiu.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, uczestniczka szkoleń oraz konferencji naukowych z zakresu m.in. diagnostyki neuropsychologicznej oraz metod pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła kurs diagnozy neuropsychologicznej dzieci i młodzieży. Aktualnie pracuje jako psycholog na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Szczecinie oraz w Krajowym Towarzystwie Autyzmu w Szczecinie. Doświadczenie zdobywała w Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej w Centrum Psychiatrycznym w SPS ZOZ „Zdroje” w Szczecinie oraz w Krajowym Towarzystwie Autyzmu w Szczecinie.

Pracuje w nurcie integracyjnym, dostosowując metody do indywidualnych potrzeb i trudności pacjentów. Oferuje pomoc terapeutyczną dzieciom oraz młodzieży. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z diagnozą zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz trudnymi zachowaniami. Zaprasza na konsultacje rodziców, doświadczających problemów wychowawczych. Wspiera osoby znajdujące się w kryzysowych sytuacjach, zmagające się z trudnościami życiowymi i konfliktami, cierpiące z powodu stresu, obniżonego nastroju, lęku oraz doświadczające zaniżonego poczucia własnej wartości.


 

 

 

Powrót do Naszego Zespołu